Historia firmy Moto Budrex

Opona przestała być dla nas tajemnicą 25 lat temu.
 
Od tego czasu marka z logo Moto Budrex Sp. z o.o. znana jest w branży oponiarskiej zarówno w Polsce, jak i w Europie. Dzięki rozległemu obszarowi działania, profesjonalnie przeszkolonemu personelowi oraz doskonale wyposażonym serwisom oponiarskim daliśmy się poznać jako godny zaufania partner.

Centrala firmy znajduje się w Bydgoszczy, główny magazyn znajduje się w Szubinie. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar w dowolne miejsce.
Oprócz handlu oponami jedną z gałęzi naszej firmy jest sprzedaż samochodów. W 2007 roku uzyskaliśmy autoryzację  Hyundai Motor Polska w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów tej marki. W skład grupy Moto Budrex wchodzą ponadto Moto Mar i Moto Budrex-Auto.
 
Firma została założona i jest prowadzona przez rodzinę Kuligowskich. Już drugie pokolenie aktywnie przyczynia się do rozwoju firmy.

Moto Budrex Sp. z o.o. od lat jest laureatem nagród Gazele Biznesu,  prestiżowego i najbardziej poczytnego dziennika biznesowego w kraju - Puls Biznesu. Jest to ukoronowanie faktu, iż od lat znajdujemy się w gronie najszybciej rozwijających się firm w naszym kraju.
 
Naszym celem na najbliższą przyszłość jest dalsza ekspansja na rynku poprzez tworzenie nowych oddziałów tak aby stać się liczącym w świecie hurtowym sprzedawcą ogumienia.Jeśli chcą Państwo zasięgnąć więcej informacji o naszej grupie albo stać się naszym Partnerem, zapraszamy do kontaktu pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

firma mclmszubin magazynclm szubinludzie m

 
 
 

banner bottom 1

 

Moto Budrex Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 291

85-438 Bydgoszcz

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy
pod nr 0000 102424
NIP: 554-02-35-790
Kapitał zakładowy: 112.500,00 zł, wpłacony w całości.

Nr rejestrowy BDO 000031119

Newsletter

 emailfg


Projekt i wykonanie: Flavour Kantata