Historia firmy Moto Budrex

Opona przestała być dla nas tajemnicą 25 lat temu.
 
Od tego czasu marka z logo Moto Budrex Sp. z o.o. znana jest w branży oponiarskiej zarówno w Polsce, jak i w Europie. Dzięki rozległemu obszarowi działania, profesjonalnie przeszkolonemu personelowi oraz doskonale wyposażonym serwisom oponiarskim daliśmy się poznać jako godny zaufania partner.

Centrala firmy oraz główne magazyny znajdują się w Bydgoszczy. Stąd też koordynowana jest działalność 16. oddziałów hurtowych, detalicznych oraz wszystkich magazynów zlokalizowanych w największych miastach  Polski. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar w dowolne miejsce.
Oprócz handlu oponami jedną z gałęzi naszej firmy jest sprzedaż samochodów. Od 2004 roku jesteśmy dilerem marki Kia Motors, a w 2007 roku uzyskaliśmy autoryzację  Hyundai Motor Polska w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów tej marki. W skład grupy Moto Budrex wchodzą ponadto Moto Mar i Moto Budrex-Auto.
 
Firma została założona i jest prowadzona przez rodzinę Kuligowskich. Już drugie pokolenie aktywnie przyczynia się do rozwoju firmy. Grupa Moto Budrex zatrudnia ok. 200 osób.

Moto Budrex Sp. z o.o. od lat jest laureatem nagród Gazele Biznesu,  prestiżowego i najbardziej poczytnego dziennika biznesowego w kraju - Puls Biznesu. Jest to ukoronowanie faktu, iż od lat znajdujemy się w gronie najszybciej rozwijających się firm w naszym kraju.
 
Naszym celem na najbliższą przyszłość jest dalsza ekspansja na rynku poprzez tworzenie nowych oddziałów oraz budowę nowego centrum logistycznego (o powierzchni 60 000 m2), tak aby stać się liczącym w świecie hurtowym sprzedawcą ogumienia.Jeśli chcą Państwo zasięgnąć więcej informacji o naszej grupie albo stać się naszym Partnerem, zapraszamy do kontaktu pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

firma mkia mclmszubin magazynclm szubinludzie m

 
 
 

banner bottom 1

Moto Budrex Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 291

85-438 Bydgoszcz

 

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy
pod nr 0000 102424
NIP: 554-02-35-790
Kapitał zakładowy: 112.500,00 zł, wpłacony w całości.

Newsletter

 emailfg


Projekt i wykonanie: Flavour Kantata