Europejska jakość

Certyfikat Jakości ISO 9001

Najwyższa jakość towarów i usług została potwierdzona.

Zarówno w Polsce, jak i w całej Europie, norma ISO jest najlepszym wyznacznikiem jakości oferowanych produktów i usług.

Najlepszą jakością może poszczycić się firma Moto Budrex Sp. z o.o. Działa na rynku handlowym od 1989 roku zajmując się sprzedażą i serwisem ogumienia, felg i akumulatorów. Obecnie jest jedną z największych firm w segmencie hurtowej sprzedaży opon. Przez lata działalności oraz idących w parze inwestycji, firma Moto Budrex posiada obecnie 16 własnych oddziałów rozmieszczonych w całej Polsce, a w Bydgoszczy i Inowrocławiu znajdują się w pełni wyposażone, supernowoczesne Centra Motoryzacji.

W ostatnich latach spółka przeżywała największy rozkwit. W tym czasie uruchomiono Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, myjnię dla samochodów osobowych i ciężarowych, sprzedaż samochodów używanych, a także salon nowych samochodów KIA Motors oraz Hyundai. Na tym jednak nie koniec – szykują się otwarcia kolejnych serwisów, a także proces wdrażania nowoczesnego oprogramowania, ściśle związanego z nowymi inwestycjami.

Dziś posiadanie Certyfikatu Systemu Jakości ISO 9001, uznawanego w całej Europie jako potwierdzenie najwyższej jakości, jest niezbędne do nawiązywania nowych kontaktów zagranicznych. Aby móc wygrywać przetargi, trzeba brać w nich udział. I właśnie Certyfikat Jakości ISO 9001 umożliwia rozszerzenie działalności na rynku lokalnym, jak i zagranicznym. W złożonym procesie prowadzenia jednej z największych firm oponiarskich w kraju, najważniejsze zawsze było i będzie zadowolenie Klienta. Jakość na poziomie europejskim sprawia, że niczego nie pozostawia się przypadkowi. Certyfikat jest więc narzędziem, które ma pomóc w osiągnięciu nadrzędnego celu – zadowolenia Klienta.

 

zeto2zeto2

 

 
 
 

banner bottom 1

 

Moto Budrex Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 291

85-438 Bydgoszcz

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy
pod nr 0000 102424
NIP: 554-02-35-790
Kapitał zakładowy: 112.500,00 zł, wpłacony w całości.

Newsletter

 emailfg


Projekt i wykonanie: Flavour Kantata